Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Залозецькі ковалі виготовляють бліндажні скоби на фронт

Мешканці Залозецької громади з перших днів великої війни допомагають ЗСУ. Один із напрямків волонтерської праці — виготовлення скоб для бліндажів.

Небайдужі збирають кошти, закуповують арматуру, а ковалі кують скоби. На фронт уже відправили тисячі бліндажних скоб. Залозецькі чоловіки приходять допомагати ковалям. Готові скоби пакують у ящики по сто штук і відправляють на передову. Нині є велика потреба у металі, тож волонтери просять краян підтримки.

“Учасники вертепу церкви Пресвятої Трійці смт Залізці, друзі, знайомі, односельчани, мешканці Залозеччини щедро передали кошти для потреб ЗСУ. Надходження ми використали на закупівлю арматури для виробництва скоб для бліндажів, — розповіла волонтерка Наталя Василів. — Щиро дякуємо магазину «Вікант» та їх менеджеру зі збуту Ігореві Стельмаху за продаж арматури за оптимальною ціною та безкоштовну її порізку. Замовлення на скоби надходять із різних напрямків фронту, тому процес практично безперервний. Відсилаємо скоби «Новою поштою», майже завжди захисники оплачують доставку самостійно. Воїни покладаються на тих, хто в тилу, щоб допомогли з виготовленням. Дякую всім, хто допомагає наближати нашу перемогу, бо тільки разом ми — сила. Важливо не зупинятися допомагати нашим захисникам. Треба працювати на всіх фронтах. Нехай кожному Бог повертає сторицею за його жертву для рідної країни!»

Уже є графік відключення електроенергії на Тернопільщині з 27 лютого по 5 березня

“Дякуємо бійцям за кожен день та кожну ніч”: цей вірш – сповідь маленького дитячого серденька