Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

П’яні водії в новорічну ніч: тернопільські патрульні виявили порушників

За одну лише нічну зміну патрульні Тернопільщини виявили п’ять водіїв, які сіли за кермо в стані сп’яніння. Адмінматеріали, складені на усіх нетверезих водіїв, патрульні направили до суду. Загалом за святкові вихідні інспектори виявили 13 нетверезих кермувальників.

Водій, який сідає за кермо в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, має знижену увагу та швидкість реакції, тому йому складніше зорієнтуватись в дорожній обстановці. Керування транспортним засобом в стані сп’яніння є одним із найтяжчих порушень у сфері безпеки дорожнього руху, адже дорожньо-транспортні пригоди за участю таких водіїв можуть мати надзвичайно тяжкі чи трагічні наслідки, – йдеться в дописі Патрульна поліція Тернопільської області.

Нагадуємо про відповідальність:
за ч. 1 ст. 130 — штраф 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
за ч. 2 ст. 130 — штраф 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
за ч. 3 ст. 130 — штраф 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу;
за ч. 4 ст. 130 — штраф 34000 або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.

Пам’ятайте, що нетверезий водій є загрозою для життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху — водіїв, пішоходів, велосипедистів, а також і для самого себе!

Новий графік: як на Тернопільщині виключатимуть світло з 2 січня

Пішов добровільно у перші дні війни: на Тернопільщині поховали Героя