Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Одружився з коханою Іриною і далі поїхав на фронт…”

Військовослужбовець Богдан Харчишин із села Верещаки у грудні одружився з коханою Іриною. Нині продовжує обороняти рідну землю в гарячих точках.

Богдан Харчишин із села Верещаки – воїн 148-ї бригади, що перебуває в гарячій точці воєнних дій. Йому 24 роки. Після школи закінчив Збаразьке військове училище, набувши технічної спеціальності. Продовжити далі навчання не встиг. 18 квітня, перед Великодніми святами, поповнив лави Збройних Сил України. Тепер його «робота» — обслуговування ПЗРК, якими збивають ворожі дрони, безпілотники… Його злагоджений підрозділ не має часу на відпустки. І все ж Богдана відпустили на десять днів. А причина – кохання, – розповідає Lannews.

З Іриною Рачковською вони познайомилися по-сучасному – через Інтернет, на День міста Ланівці. І так спілкувалися, дружили три з половиною роки. Ірина за цей час закінчила Чортківський медичний коледж, працює медсестрою у стоматологічній клініці в Тернополі. А Богдана підтримувала, переживала весь час, бо ж три місяці перебував на першій лінії вогню. І тут – раптовий приїзд ввечері. Дівчина не могла стримати сліз – від надміру почуттів.

Після відмітки у військкоматі хлопець обіцяв приїхати, щоб разом піти в гості. Іринка цілий день на роботі, тож поспішала, щоб встигнути переодягнутися. Прибігає до будинку – Богдан вже чекає з друзями. Попросив постояти біля машини, а потім повернутися: стоїть юнак на колінах, освідчується в коханні і просить вийти за нього заміж! Це був такий неймовірний сюрприз. Разом з друзями відсвяткували заручини. 22 грудня у ДРАЦСі підписали документи про створення сім’ї. Радість із молодими поділили за святковим столом рідні. А 25 грудня, ввечері, Богдан Харчишин поїхав до своєї бригади. 26-го вже був на посту. Весілля ж Ірина та Богдан відсвяткують після перемоги!

Джерело: Lannews.

Люблячий син, чуйний брат і найкращий друг: Тернопільщина плаче через загибель молодого Героя (ФОТО)

Уже оприлюднили новий графік вимкнення світла на Тернопільщині з 16 до 22 січня