Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині люди втратили понад 50000 грн: що сталося

Телефонні аферисти обшахраювали трьох жителів Тернопільщини. Більше 50000 гривень зняли з карткових рахунків.

Пройдисвіти довідувалися конфіденційну інформацію та спустошували електронні гаманці.

Від такого роду злочину й потерпіло одразу троє краян. Потерпілі розповіли, що до них телефонували невідомі та представлялися співробітниками фінансових установ. Вони входили в довіру та дізнавалися персональні дані, аби убезпечити рахунки. Натомість пройдисвіти знімали заощадження. Одна з заявниць втратила 37 756 гривень, інші 7984 гривень та 4900 гривень.

Відомості про події слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:

– співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;

– якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;

– дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Жителі Тернопільщини відправили на фронт різдвяні гостинці

Не боюсь ворога, а від неї почути “ні” боюсь, – морпіх Діанов розповів про єдине кохання у житті