Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Помер начальник Центру превентивної медицини Тернопільщини (ФОТО)

20 січня на 69-му році життя спочив в Бозі начальник Центру превентивної медицини державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області» (санітарно-епідеміологічної станції УМВС в Тернопільській області) Олександр Трубчанін.

Про це повідомили у пресслужбі «Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України».

Олександр Трубчанін – уродженець м. Донецьк.

Олександр Павлович розпочав трудовий шлях в нашій установі після завершення санітарно-гігієнічного факультету Донецького медичного інституту – з 1977 року по 1980 р. працював санітарним лікарем та завідуючим відділенням гігієни праці тоді ще Тернопільської обласної санепідемстанції, – йдеться у повідомленні. – У 1980 році очолив Центр превентивної медицини, який розпочав свою роботу як санітарно-епідеміологічна станція УМВС в Тернопільській області.

За вагомий особистий внесок у забезпеченні санітарного та епідеміологічного благополуччя населення Тернопільщини, професіоналізм та відданість нагороджений Почесною грамотою МВС України.

“Майже 20 років присвятив екстреній медичній допомозі”. У Бучачі сумують за Василем Сапливим

Негайно повідомте: у магазини Тернопільщини могло потрапити печиво з отруйною речовиною