Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Вимкнення світла у Тернополі та області з 5 по 11 грудня: новий графік

Стабілізаційний графік погодинних вимкнень електричної енергії споживачам Тернопільської області на період з 05 по 11 грудня.

Про це повідомляє ВАТ “Тернопільобленерго”.

Примітка:

– Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК “”Укренерго”” лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України.

– У разі гострої необхідноті, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

– Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

– Даний графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах Тернопільської області, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів.

– Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.

– Вимкнення, згідно даного графіку не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури .”

У Тернополі патрульні евакуювали людей із палаючого будинку (ФОТО)

На Бережанщині чоловік до смерті побив колишнього однокласника