Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Ваше виконання торкається серця і душі: голос студентки з Тернополя прозвучав на іспанському талант-шоу (ВІДЕО)

Христина Микитин, студентка Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької,  на іспанському телевізійному шоу «Got Talent España 2022» не виступала. Та пісня Володимира Івасюка у її виконанні стала музичним супроводом виступу на конкурсі талантів юної черкаської танцівниці Злати Хоменко, яка через війну опинилася в Іспанії.

Дівчинка та її батьки особисто не знали Христину. Вони натрапили в Інтернеті на її акапельне виконання твору Івасюка «Пісня буде поміж нас» і зрозуміли, що це буде найкращим озвученням танцю, який готувала Злата і який присвятила Україні. Батьки зконтактували із нашою студенткою, і вона дала згоду на використання її голосу, повідомляється на сайті коледжу.

«Ваше виконання торкається серця і душі! Дякую!», — так написала Христині Злата.

Синергія танцю та пісні, яка зробила номер цілісним, змістовним, проникливим  та емоційним, підкорила суддів шоу, які дали дівчинці «золотий пропуск» до фіналу.

Христина Микитин, переможниця багатьох всеукраїнських конкурсів, навчається на ІV курсі відділу «Спів» у класі викладача Миколи Мельничука.

Побачити виступ та почути спів Христини можна тут:

Знову багато п’яних: у Тернополі за добу спіймали 6 нетверезих водіїв

“Війна – горе, сльози, біль”: на фронті загинув 38-річний тернополянин