Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Оновлений графік вимкнення електрики на Тернопільщині 19-25 грудня

«Тернопільобленерго» розробили графік вимкнення електроенергії на Тернопільщині з 19 по 25 грудня з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів  області.

Про це повідомили у пресслужбі «Тернопільобленерго».

Даний графік застосовується для дотримання доведених «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України.

Графік та групи вимкнення можна переглянути тут:

У  разі гострої потреби «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися, – йдеться в повідомленні.

Під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Даний графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах Тернопільської області, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів.

Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.

Вимкнення згідно з даним графіком не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури.

 

У Тернополі облаштовують найбільшу різдвяну шопку в Україні

У Тернополі розшукують чоловіка та жінку, які причетні до крадіжки (ВІДЕО)