Щоб стати частиною крипто-індустрії, користувач повинен володіти тими чи іншими криптовалютними активами. Однак криптовалюту неможливо носити в гаманці, як традиційні кошти, тому перше питання, що постає перед новоспеченими криптовласниками – де зберігати свої монети.
На сайті Tsecrypto.com ви зможете дізнатися, які існують засоби зберігання криптовалюти і як краще убезпечити заощадження від зловмисників.
Перш ніж зануритися у світ криптогаманців, слід розуміти, що сховища можуть бути представлені у різних форматах. Холодні гаманці представлені фізичним пристроєм, а гарячі – у вигляді мобільної, десктопної та бразурної версій.
Щоб працювати із криптовалютою, незалежно від способу зберігання, необхідно мати приватні та публічні ключі шифрування.
Гаряче зберігання передбачає, що приватні ключі зберігають сервіси та біржі. Холодне зберігання передбачає, що приватні ключи зберігає апаратний гаманець або ви особисто.
До гарячого зберігання можна віднести різні програмні гаманці, додатки та біржі. Гарячий або Hot Wallet – це гаманець, підключений до мережі інтернет..
Плюси гарячих гаманців
Мінуси гарячих гаманців
Приклад гарячих гаманців: Біржі Binance, Coinbase, Програмні MetaMask, Trust Wallet.
Холодний гаманець – це сховище для криптовалюти без постійного з’єднання з мережею. Тобто холодне зберігання передбачає використання фізичного пристрою, щось на кшталт флешки. Такий підхід виключає дистанційну крадіжку активів.
Плюси холодних гаманців
Мінуси холодних гаманців
Приклад холодних гаманців: апаратні пристрої Ledger, Trezor.
Власники криптовалюти використовують як холодні гаманці, так і гарячі. Гаряче зберігання схоже з банківськими програмами, через які зручно робити покупки, конвертувати валюту, оплачувати послуги. А щоб бути в курсі всіх новин у сфері криптовалют, читайте наші статті — https://tsecrypto.com/courses/.
This website uses cookies.