Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільщина отримує електрострум зі станції, яка пошкодили ракетами: ліміт зменшився вдвічі

Тернопільщина отримує струм з інших областей, оскільки не може генерувати власну електроенергію. Наразі електроенергія у нашу область надходить лише від однієї станції, яка також пошкоджена ворожими ракетами.

Про це в ефірі УХ-радіо пояснив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш, пише “Терен”.

Наша область не генерує електроенергію. Ми можемо мати залучення з двох сусідніх областей. На сьогоднішній день залишилася тільки одна область, бо в іншій були “прильоти” і ремонтні роботи ще не проведені, – каже очільник області.

При потребі в області 350 МВт використання електроенергії на годину, наразі ліміт в денний час становить 171 МВт. В нічний час – 107 МВт у годину.

Ще з тих 170 МВт забираємо на “Укрзалізницю”, яка повинна працювати постійно. Раніше, до повномасштабної війни, залізниця не входила у ті 350 МВт. Вони були окремим постачальником електроенергії, – пояснює голова ОВА.

За його словами, крім того, що значні витрати електроенергії йдуть на “Укрзалізницю”, ще 90 МВт забирає на себе критична інфраструктура області. Тож для населення Тернопільщини залишається всього 40-45 МВт в годину.

У Тернополі розшукують жінку, яка причетна до злочину (ВІДЕО)

Потужне зіткнення біля Тернополя: є потерпілі (ФОТО)