Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Війна забрала і другу дитину…: на Тернопільщині родина ховає другого сина

36-річного військовослужбовця Андрія Ушкевича поховають в Озернянській громаді 9 листопада, о 13:00.

Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

Герой загинув 3 листопада, виконуючи бойове завдання на межі Харківської і Луганської областей. Без батька залишилися двоє маленьких доньок та молода дружина.

Батьки поховають уже другого сина, якого забрала війна. 17 липня в бою на Харківщині загинув 27-річний Сергій Ушкевич – молодший брат Андрія. Вони обоє служили в одному підрозділі. 24 лютого Сергій перебував у Києві, працював у цирковій групі. Мали виступи навіть в європейських країнах. Частина групи роз’їхалася, а він приєднався до захисників Києва. Потім, перебуваючи у лавах Збройних сил України, відбивав ворога з Ірпіня, Гостомеля, Бучі.

Після загибелі молодшого брата Андрія просили, щоб повернувся додому, проте він залишився на передовій. Перед тим, як піти в ЗСУ, у лютому-березні Андрій возив волонтерську допомогу на Житомирщину та Київщину. Їздив по дорогах, куди цілився ворожий танк. На зворотному шляху додому на Тернопільщину вивозив людей у безпечні регіони. Коли ворог відступив з півночі України, Андрій приєднався до військового підрозділу брата, щоб бути з ним пліч-о-пліч. Після загибелі молодшого брата Андрія просили, щоб повернувся додому, однак він залишився на передовій.

Знову очі на сльозах у кожного з Озернянської громади. Біль такий пекучий, нічим не вгамувати. Серце б’ється у тривозі.Тепер Андрій та Сергій серед небесного воїнства. Такі рідні і близькі кожному. Безстрашні Герої, Великі Лицарі Українського народу. Ми повинні подбати, щоб дівчатка Андрія і мільйони українських дітей жили у мирній та сильній Україні, – пишуть на сторінці громади.

Школяр з Тернополя єдиний з України змагався у складанні кубика Рубика у Швеції (ФОТО)

У Тернополі водійка на “Форді” збила бабусю на переході