Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Шахраї знову видурили у двох жителів Тернопільщини 50000 гривень

Майже 50 тисяч гривень заробили аферисти на довірі за одну добу. Натомість, усі гроші з карток втратили двоє мешканок області.

Класична схема шахрайства спрацювала в обох випадках: дзвінок, невідомий чоловік представляється працівником банку. Спочатку аферист входить в довіру, намагається дізнатися якомога більше інформації про картковий рахунок, а потім спонукає жертву переводити гроші на інші рахунки, або ж довідавшись секретні коди, викрадає їх сам.

Мешканка району, надала невідомому доступ до мобільного банківського додатку і він легко викрав понад 16 000 кредитних коштів.

Інша жертва банківської афери, 38-річна тернополянка надавши всі паролі аферисту втратила 29 тисяч гривень. Коди доступу до мобільного банківського додатку вона отримувала в повідомленнях.

Поліцейські за фактом шахрайства розпочали кримінальні провадження.

Поліція наголошує: банківські працівники не телефонують до клієнтів щоб довідатися конфіденційну інформацію! Якщо вам пропонують змінити паролі або ж перевести гроші на інший рахунок аби їх вберегти – це 100% шахрайство!

Не впадайте в паніку, коли чуєте у слухавці інформацію, що ваш рахунок під загрозою крадіжки. Покладіть слухавку, заблокуйте карту і зателефонуйте в банк. Безкоштовний номер гарячої лінії є на кожній банківській картці!

Проявляйте обачність – вбережете власні кошти, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Захищав територіальну цілісність: загинув молодий Герой із Чортківщини (ФОТО)

Біля Бахмута загинули молоді одосельці з Тернопільщини Віталій Кривенко та Микола Фурман