Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Пташка” з “Азовсталі” розповіла про нареченого, який загинув на війні

Катерина Поліщук із Тернопільщини, більше відома як тернопільська “Пташка”, що запала українцям в душу завдяки своїй щирості, незламності та співу у стінах оточеної ворогами “Азовсталі”, поділилася своєю особистою трагедією. Її коханий загинув на війні.

“Пташка” розповіла, що війна дала їй найцінніше, але водночас і забрала. Дівчина написала, що її коханий тепер став янголом, який тримає її крила розгорнутими та оберігає.У серці з цим янголом Катерина пройшла Маріуполь, “Азовсталь” та полон.

Дівчина зізналась, наречений показав їй, що таке справжнє кохання, вірність і побратимство. Він був справжнім воїном, напарником та другом, пише “24 канал”.

Катерина додала, що хлопець не любив, коли вона плаче. Тому вона бореться за двох.

“І з твоїм іменем на вустах я боротимусь до останнього подиху. Пробач, що ми не встигли поділитись прізвищем”, – підсумувала Катерина.

Катерина була парамедиком на “Азовсталі”. Вона покинула завод, коли відбувалася евакуація українських захисників і захисниць. “Пташка” сала відомою після того, як заспівала у стінах “Азовсталі”.

 

100 тисяч гривень – на безпілотник для тернопільських артилеристів. Співак Володимир Вермінський пожертвував увесь дохід із концерту

Пожежа у Тернополі: людей евакуювали за допомогою автодрабини (ФОТО)