Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Працівник ритуальної служби вимагав та отримав 65000 грн за місце для поховання на кладовищі

Прокурори  Тернопільської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт  щодо працівника ритуальної служби, який вимагав та отримав 65 тис. грн за вплив на службових осіб комунального підприємства щодо виділення місця для поховання на Микулинецькому кладовищі у Тернополі (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За даними слідства, житель Тернопільської громади звернувся до працівника ритуальної служби за інформацією щодо місць для поховання на території Микулинецького кладовища.

Працівник цього комунального підприємства  пообіцяв допомогу у  «резервуванні» ділянки  на цвинтарі для прохача і його цивільної дружини. До речі, відповідно до положення «Про порядок надання ритуальних послуг на території Тернопільської міської територіальної громади», затвердженого рішенням сесії міськради від 21.08.2020,  місце на земельній ділянці кладовища для поховання померлого виділяється безоплатно.  Отож, за 65 тис. грн спритник обіцяв вплинути на службових осіб комунального підприємства щодо надання відповідного дозволу для виділення місця та документа, що засвідчить право на поховання.

При одержанні грошей від подружжя його затримали правоохоронці.

Розслідування у справі здійснювали слідчі поліції.

“Вшануймо добру пам’ять про воїна Віктора…” Тернопільщина прощається з Героєм

На Тернопільщині чоловік купив неіснуючих 250 л палива за 10500 грн