Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині браконьєри незаконно виловлювали рибу

Тернопільський рибоохоронний патруль виявив порушення Правил любительського і спортивного рибальства. Інцидент трапився на річці загальнодержавного значення Стрипа поблизу с. Будилів Тернопільського району Тернопільської області. 11 листопада затримано місцевого мешканця, який здійснював вилов риб забороненим знаряддям лову – сіткою підйомною «хваткою».

На громадянина оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову вилучено.

Пізніше виявлено громадянина який здійснював вилов риби на зимувальній ямі на річці загальнодержавного значення Стрипа в с. Золочівка Тернопільського району Тернопільської області. На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

З початку місяця виявлено 13 аналогічних порушень вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах.

«Закликаємо рибалок любителів детально ознайомитись з наказом від 31 жовтня 2022 р. № 46. В документі зазначено терміни, перелік та межі зимувальних ям у водних об’єктах Тернопільської області. Риболовля у заборонений період дозволена на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям»,- повідомляють на сторінці установи.

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.

Через перепади напруги у Тернополі не працюють ліфти

Графік планових відключень електроенергії у Тернопільській області (ФОТО)