Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Альтернативні варіанти: чим можна замінити свічки в домі

Через ракетні удари росії по критичній інфраструктурі України в усіх регіонах відбуваються аварійні або ланові відключення електроенергії. Якщо відключення світла в Україні буде затягуватися надовго, потрібно запастися деяким приладдям, яке допоможе освітити будинок без свічки, пише ТСН.

Пропонуємо такі альтернативні варіанти, які допоможуть освітити приміщення, в деяких випадках навіть краще за свічку:

  1. Світлодіодна стрічка — може працювати як від постійного струму, так і від батарейок (акумуляторів). Її можна вмикати в джерела постійного струму в 5, 12 або 24 Вольт (залежно від виду).
  2. Гірлянда на батарейках — світлодіоди навіть від недорогих акумуляторів будуть горіти досить яскраво до 24 годин, потім яскравість слабшатиме. Зазвичай така гірлянда може пропрацювати на одних батарейках 2-3 дні.
  3. Гасова лампа — такі лампи можна знайти в Мережі, де їх часто називають “туристичними”. Однак варто пам’ятати, що для них потрібно додатково запастися гасом.
  4. Світлодіодні ліхтарі — компактні, максимально економно використовують заряд батарейки чи акумулятора. Горіти можуть досить яскраво.
  5. Найпростіший генератор — беріть такий, який дозволить включити кілька лампочок та чайник. Він коштуватиме недорого. Для більшого потрібні вже дорожчі варіанти.

Як зробити свічку без воску своїми руками

Якщо вас раптово застало вимкнення світла і напохваті немає жодного джерела освітлення, можна зробити свічку своїми руками. Вам навіть не знадобиться віск:

  1. Візьміть будь-яку банку, чудово підійде з-під консерви або пива. В екстрених випадках допоможе навіть керамічне блюдце.
  2. Також вам буде потрібна олія та вата.
  3. Вату скрутіть в імпровізований гніт, закріпіть її на блюдці чи в банці.
  4. В місткість налийте олію так, щоб вона трохи просочила вату.

Все, ви можете запалювати вашу свічку. Вона горітиме досить довго.

На Театральному майдані запрацює Казкова резиденція

У Тернополі працюють десять пунктів обігріву. Де саме?