Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

5 рекомендацій тернополянам, як зберегти тепло в оселях

Цієї зими важливо особливо бережно відноситись до витрачання енергетики. Потрібно зменшити споживання деякий енергоносіїв та підтримати енергетичний фронт. У Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій надали п’ять простих рекомендацій як зберегти тепло в оселях:

  • Зашторте вікно жалюзями або короткими шторами. Через скло зимою втрачається приблизно 8-15% тепла.
  • Заклейте щілини у вікнах, використовуючи звичайний скотч, паперові смужки або паралон, та утепліть вхідні двері. Це дозволить підвищити температуру у квартирі на 2-3°С.
  • Щільно закривайте міжкімнатні двері, а вентиляційні отвори у квартирі обладнайте спеціальними дверцятами або регульованими ґратками. Це дозволить зменшити витік теплого повітря з приміщень.
  • Звільніть простір біля радіаторів опалення. Задовгі штори або меблі, які закривають батареї, помітно зменшують ефективність опалення. Тепло має потрапляти у кімнату вільно.
  • Приберіть з радіаторів опалення декоративні панелі. Вони зменшують їхню ефективність на 20%. Крім того, тепловіддача батарей, які розміщені в нішах, на 10% менша ніж у тих, які виступають у кімнату.

 

Через газовий котел на Київщині загинули люди: що сталось та як запобігти трагедіям

Важка втрата: на війні загинув випускник Теребовлянської школи