Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Сім годин стояв у тамбурі: що відомо про скандал з військовим у потягу «Укрзалізниці»

Українського військового, який повертався з фронту додому на потязі Інтерсіті Дніпро – Київ, вигнали в тамбур. Два чоловіки, які сиділи поруч із ним, сказали, що він “погано пахне”.

Скандал отримав продовження, пише ТСН. в “Укрзалізниці” передивилися п’ять годин відео з камер у вагоні, де виник конфлікт. Там запевняють, що словесна перепалка трапилась між пасажирами до того, як провідник підійшла перевіряти квитки.

В “Укрзалізниці” стверджують, що працівники помітили засмученого військового вже в тамбурі. Після чого вони кілька разів зупинялись, пробували його заспокоїти та пропонували місце у вагоні першого класу. Що саме засмутило чоловіка, він не повідомляв.

“Наполягати й допитуватись вважали некоректним. Що саме сказали пасажири нашому військовому – ми достеменно не знаємо, хіба що він сам вирішить, що цим варто поділитись. Але зрозуміло одне: те, що він почув, його ранило”, – пояснили в компанії.

Там додали, що після скандальної історії стюарди та провідники пройдуть тренінги з психологічної допомоги. Однак, як навчити всіх пасажирів чемності, в “Укрзалізниці” не знають.

“Якщо хтось розніжений їде зі своїм ноутбуком у нашому Інтерсіті, п’є собі гарячу каву і йому раптом заважає запахом військовий напроти, то єдине, що може він собі дозволити – то стулити свою пельку, закрити ноутбука, тихо вийти на найближчій зупинці і йти далі пішки”, – написав директор філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександр Петровський у своєму Facebook.

 

За добу троє жителів Тернопільщини стали жертвами аферистів

У боях на Донеччині загинув військовий з Шумської громади