Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Стало відомо, скільки податків у свої бюджети отримали тернопільські громади

Впродовж десяти місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували понад 5,8 млрд грн платежів. Порівняно з січнем-жовтнем 2021 року сплата зросла на 1,2 млрд. грн або на чверть більше, повідомляє сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області

Найбільше надійшло до місцевих бюджетів платежів з податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, податку на нерухоме майно, – констатував посадовець. – Так, цьогоріч у січні-жовтні сплатили 4,3 млрд. грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 1,1 млрд грн більше, ніж торік. Представники малого бізнесу перерахували 768,4 млн. грн єдиного податку, а це на 77,8 млн. грн більше порівняно з відповідним минулорічним періодом. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 135,1 млн. гривень.
Лише впродовж жовтня платники податків спрямували на розвиток територіальних громад 777,2 млн гривень. Порівняно з жовтнем минулого року приріст надходжень склав 212 млн. грн або 38 відсотків.

Турнірна таблиця Ліги чемпіонів 2022/23 після першого кола групового етапу

Автоперегони біля Тернополя: “гонщики” ускладнили рух транспорту (ВІДЕО)