Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Планував “нальоти” на оселі та бізнес. СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу

СБУ затримала у Тернополі іноземного злочинця, якого шукає Інтерпол, і який намагався створити кримінальне угруповання в Україні.

Як повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області, затриманим виявився учасник міжнародного злочинного угруповання з Південного Кавказу. Зловмисники спеціалізувалися на розбійних нападах, що вчиняли з особливою жорстокістю.

Співробітники СБУ отримали інформацію про те, що один з учасників банди приховано прибув до нашої держави, де сподівався переховуватись від правосуддя. Крім того, зловмисник намагався створити в Західній України власне кримінальне угруповання для здійснення «нальотів» на оселі та бізнес місцевих жителів.

Таким чином він планував поширити свій злочинний вплив на території регіону і «піднятись у статусі» злочинної ієрархії. Такі дії могли призвести до загострення криміногенної обстановки і розхитування суспільно-політичної ситуації в західних областях.
Однак співробітники Служби безпеки запобігли реалізації злочинних намірів. Вони встановили місцезнаходження кримінальника і затримали його.

Наразі вирішується питання щодо застосування до нього екстрадиційного арешту. Також перевіряється можлива причетність затриманого до скоєння тяжких злочинів на території України. Заходи з викриття іноземного злочинця проводили оперативники СБУ Тернопільської області спільно з Державною міграційною службою.

“Брат Вальдемар був чудовою людиною…” Відійшов у Вічність чернець із Тернополя

У Тернополі зупинився рух тролейбусів: що сталося (ФОТО)