Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Знищив 8 російських танків: загинув 25-річний житель Тернопільщини (ФОТО)

Трагічна звістка знову вразила Великоберезовицьку громаду і всю Тернопільщину. Під час боїв на Харківщині загинув 25-річний воїн з села Мар’янівка Андрій Рудий.

Народився Андрій Рудий 6 грудня 1996 року. Навчався у школі села Мар’янівка. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Після строкової військової служби в армії підписав контракт і став до лав Збройних Сил України. З 2017 року обороняв державу у зоні АТО/ООС. Продовжив захищати Батьківщину і після повномасштабного вторгнення рф на рідну землю.

Про мужнього молодого воїна-десантника Андрія Рудого, який зі «Стугни» знищив 8 російських танків, писала АрміяInform.

“Андрій Рудий безмежно любив Україну, був справжнім патріотом, обожнював історію та рідний край. Завжди був активним, ввічливим, веселим та оптимістичним, а ще – вірним другом.
Жорстока війна забрала життя одного з кращих Синів України, відданого воїна мужнього захисника та професійного військового, який командував протитанковим взводом і знищив багато російських окупантів”
, – йдеться у дописі на сторінці Великоберезовицької громади.

В Андрія Рудого залишились мати Олександра, батько Ярослав, брат Святослав і сестра Олена.

Про зустріч тіла полеглого Героя повідомимо згодом.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким! Розділяємо разом з вами невимовний біль втрати і скорботи…

Неможливо словами передати той адреналін, коли в тебе над головою свистять кулі – 20-річний Іван Пелих воює на Сході та веде блог

На Тернопільщині молода жінка отруїлася грибами