Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі правоохоронці проводять профілактичні бесідищодо економії електроенергії

Поліцейські спільно з муніципальною інспекцією проводять профілактичні бесіди з суб’єктами господарювання щодо економії електроенергії.

Заощадливо споживати електроенергію – нині завдання кожного з нас. Профілактичні бесіди з підприємцями щодо важливості вимкнення зовнішнього освітлення в темну пору доби проводять правоохоронці спільно з працівниками муніципальної інспекції міської ради.

Загалом суб’єкти господарювання відповідально ставляться до ситуації. За результатами обстежень грубих порушень не виявлено. Джерела зовнішнього освітлення підприємці у вечірній та нічній період вимикають.

Задля безпеки пішоходів та водіїв у Тернополі працюватиме освітлення на вулично-дорожній мережі на половину потужності і до 21:00 години. За умови, що не буде аварійних вимкнень.

Поліцейські закликають усіх учасників дорожнього руху бути особливо уважними у темну пору доби. Водіям варто дотримуватися швидкісного режиму. Пішоходам слід користуватися світловідбивними елементами на верхньому одязі, ліхтариками або телефонами, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Переселенці з Маріуполя відвідали туристичні родзинки Тернопільщини

Минулої доби від коронавірусу померла жінка з Тернополя