Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Олег Стахович прожив чесне і гідне життя: помер заввідділу станції юних техніків (ФОТО)

На 59-му році перестало битися серце шанованого та поважного Олега Кривокульського, який за час своєї трудової діяльності зробив чимало для розвитку та процвітання позашкілля Тернопільщини.

Колектив Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть завідувача відділу Кривокульського Олега Стаховича.

Олег Стахович прожив чесне і гідне життя. З раннього дитинства прагнув стати вчителем, що з успіхом здійснив в 1990 році. Свій трудовий шлях почав на обласній станції юних техніків керівником гуртка. Працював методистом, пізніше завідувачем відділу. До самої смерті, 42 роки він працював на одному місці. Він навчив кілька поколінь допитливих вихованців, які подружилися з технікою, інформатикою, продовжили вивчення науки і техніки, зайняли вагоме місце в житті.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій душі покійного. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять йому.

Колектив Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Олега Стаховича. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини, повідомив Йосиф Кохан.

Підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять!

Помер відомий на Чортківщині лікар (ФОТО)

Знову Тернопіль втратив молодого захисника: на війні загинув 35-річний Герой (ФОТО)