Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Не буде води: вночі 2 листопада частина Тернополя залишиться без водопостачання

У більшості мікрорайонів Тернополя і околицях не буде води вночі 2 листопада.

Як повідомляє КП «Тернопільводоканал», у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт на водопровідній насосній станції, з 00:00 год. до 07:00 год. 2 листопада буде тимчасово припинено водопостачання житлових районів: «Сонячний», «Аляска», «Північний», «Східний», «Канада», «Дружба», «Кутківці», «Пронятин», «Березовиця», а також довколишніх сіл.

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк» (однак на вулицях Клінічна, Михайла Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), просп. Злуки, 1-25 (непарний бік).

Із пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання на вулицях: Бродівська, Дениса Лукіяновича, Андрія Малишка, Омеляна Польового, Оболоня, Софії Стадникової, Чернівецька, тобто, може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал»просить вибачення за тимчасові незручності та рекомендує тернополянам завчасно зробити необхідні запаси води.

Звертаємо увагу! В перші години після запуску системи може спостерігатися короткочасне локальне погіршення якості води та пониження тиску.

У Тернополі чоловік прийшов укладати шлюб, але виявилося, що він уже одружений

На Тернопільщині розгорнуть пункти обігріву для людей, домівки яких залишаться без тепла