Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

З полону звільнили випускницю Тернопільського медуніверситету, яка 5 місяців була у неволі

Історію про звільнену з полону військову лікарку – випускницю Тернопільського медуніверситету розповів очільник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Лейтенантка медичної служби Ніна Колосінська народилася у Вараші в сім’ї педагога та пожежника. Із «золотою» медаллю завершила Вараський ліцей №5.

Обираючи майбутній фах, зупинилася на медичній сфері. Із відзнакою закінчила Тернопільський медуніверситет, коли вже розпочалась війна. Після чого пішла здобувати ступінь магістра в Українську військово-медичну академію за спеціальністю «Анестезіологія».

Торік Ніна вийшла заміж. Чоловік – також військовий медик. У вересні 2021 року пара потрапила у Маріуполь за розподілом. Працювали у військовому госпіталі та їздили на роботу до Волновахи.

24 лютого розпочалася війна. Ніна мала змогу виїхати, однак залишилася. Коли їх госпіталь розбомбили, жінка з чоловіком допомагали пораненим на «Азовсталі».

Із 18 травня перебувала у полоні… Доки 17 жовтня не була звільнена із ще 107-ма заручницями. Тепер Ніну чекає довгоочікувана зустріч із рідними…Пишаємося такими земляками! Слава Україні! – зазначає Віталій Коваль.

Сум та сльози: на Тернопільщині поховали Героя (ФОТО)

НБУ очолив уже третій уродженець Тернопільщини