Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Кохання, що зародилось на фронті. Зворушлива історія в тернопільській бригаді

Нещодавно одружилися двоє військовослужбовців Мар’ян і Ірина, які познайомилися на передовій. Зворушливу історію розповіли у 44-ої окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола.

“Коли два серця знайшли одне одного – і війна не страшна, – написали на сторінці бригади у Фейсбуці.
На свою службу вона проходила попри його бліндаж.
Він щоранку пригощав її кавою. Очікуючи, запалював примус, готував заварну і завжди мав до кави шоколад. Чорний – такий, як вона любить. Поки колеги по службі ще відпочивали, вони, смакуючи каву, спілкувалися про все на світі. І це були найкращі, найтепліші осінні ранки, які давали надію і настрій на цілий день. Так зароджувалися щирі почуття.

Вона в житті пережила чимало гіркоти і зневіри. Здавалось би, уже ніхто ніколи не достукається до її серця, та гірчинка десь розчинялася у каві з шоколадом, а душа огорталася теплом, залишаючи лише солодкий післясмак.
Найперше, що зачарувало його – це почуття вдячності в її очах, а її – його турбота. Сьогодні вони поєднали свої долі в одному із РАЦСів на Донеччині.
Найближчим часом їхнім спільним домом буде бліндаж, який викопував Мар’ян із побратимами.
Найближчою мрією – визволити рідну землю і будувати своє гніздечко у щасливій країні.
Ми щиро вітаємо Мар’яна і Ірину з одруженням і створенням нової сім’ї! Будьте один для одного опорою, сильним плечем, а любов нехай міцніє з кожним роком. Цінуйте кожну хвилину, проведену разом! Всіх благ вам, достатку, мирного неба, безхмарного щастя і нехай усі ваші мрії здійснюються!”

Не переходьте за сумнівними посиланнями: жителька Тернопільщини втратила 36500 грн

Володимир Вермінський проведе концерт, щоб зібрати кошти на безпілотник для ЗСУ