Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Все більше і більше: у Тернополі уже понад 1500 людей захворіло на коронавірус

21 вересня ситуацію щодо стану захворюваності на COVID-19 у Тернопільській громаді обговорили на позачерговому засіданні міського оперативного штабу.

Надав статистичні дані начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Станом на 922-й день карантину, на території Тернопільської міської територіальної громади епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 залишається нестійкою, спостерігається ріст захворюваності. Зареєстровано 41 185 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби методом ПЛР, зараз хворіє 1 622 осіб, – відзначає Василь Даньчак. – У лікувальних закладах міста розгорнуто 140 ліжок для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19, в тому числі 50 ліжок – для лікування дітей. В лікарнях перебуває 59 пацієнтів, з яких 33- жителі громади, 26 хворих з області та 11 дітей. Пацієнтів на апаратах штучної вентиляції легень немає.

На амбулаторному лікуванні знаходиться 1589 хворих з підтвердженим випадком COVID-19, на самоізоляції перебуває 978 осіб, одужало – 38 954, з них за добу – 105 осіб. Всього на території Тернопільської громади зареєстровано – 609 летальних випадків від недуги.

Вакциновано проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 однією дозою більше 75 % жителів громади, другою і третьою дозами – 60,6 %. Проведено 249 211 щеплень, бустерною дозою – 18 482, ще 13 щеплень – додаткова доза.

310 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 21 вересня 2022 року, повідомляють на сторінці «Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у фейсбуці.

Заклади охорони здоров’я Тернополя забезпечені киснем для надання необхідної допомоги хворим. Пацієнти отримують кисень за допомогою кисневих балонів, кисневих генераторів, портативних концентраторів тощо. Лікувальні установи мають потужні дизельні генератори, що дозволить підтримувати в робочому стані медичне обладнання у випадку надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, на Тернопільщині захворюваність на COVID-19 за два тижні зросла на 35-37%.

Після поранення збирає гроші на автомобіль для побратимів

Слоїки для закруток військовим збирали у холі музичного коледжу