Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі погасили марку “Пес Патрон” (ФОТО)

Нові поштові марки, присвячені псу Патрону, презентували в обласному управлінні пожежно-рятувальної служби. Також відкрили “Кімнату мінної безпеки”, яку зможуть відвідувати школярі.

Для презентації нових марок пса розміновувача із Чернігова Патрона, в музей обласного управління пожежно-рятувальної служби запросили собаку Фіону з кінологом, пише Суспільне.

У Тернополі погасили марку "Пес Патрон"

Фіона з кінологом. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Вівчарка Фіона єдина в Україні вміє шукати людей за методом Аркон. Він полягає у тому, що собака бере участь у пошуку сама, без допомоги кінолога. ЇЇ навчали цього методу в Португалії.

Нових поштових марок 8, їх продаватимуть аркушем. На них – малюнки та фото Патрона. Також презентували конверти. Заступниця директорки Тернопільської дирекції “Укрпошти” Тамара Оксюта каже, це перша марка, частину грошей з вартості якої направлятимуть на благодійність.

У Тернополі погасили марку "Пес Патрон"

Тамара Оксюта. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

“Марка має два номінали. Один номінал йде на оплату за пересилання, а інший – перераховується в благодійний фонд. Збираються кошти, відповідно, буде закуповуватися машина для розмінування полів. На даному аркуші зображено життя легендарного пса Патрона. Це 8 марок з різними днями роботи: в полі, на рибалці, в допомозі із пошуком під завалами людей”, – каже заступниця директорки Тернопільської дирекції “Укрпошти” Тамара Оксюта.

У Тернополі погасили марку "Пес Патрон"

Поштова марка. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

У відділенні “Укрпошти” на вулиці Чорновола люди очікують на штемпель для нових марок. Крайня в черзі – тернополянка Галина Багрій. “Я купила марки про собаку Патрона, купила листівки, наклейки, магнітики. Я від першого разу, коли презентували воєнні марки, я кожен раз все купую. Для дочок, для внуків на пам’ятку”, – каже Галина Багрій.

У Тернополі погасили марку "Пес Патрон"

Ольга Пугачова. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Ще одна покупчиня – переселенка із Донецька Ольга Пугачова.  “Я прийшла для того, щоб зробити якийсь вклад, щоб пошвидше закінчилась війна”, – каже Пугачова.

У Тернополі погасили марку "Пес Патрон"

Ольга Пугачова. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Біля Монастириська стався землетрус

Судили братів Козаків, яких підозрюють у незаконному використанні волонтерських коштів (ФОТО)