Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У серці – ніж… Тернопільські медики врятували пацієнта з важкою травмою (фото)

Про випадок порятунку пацієнта з важкою травмою розповіли на сторінці КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».

“Життя після смерті. 25.08.2022 близько 20:00 бригадою ШМД у важкому стані було доставлено молодого чоловіка з ножовим пораненням в ліву половину грудної клітки. Пацієнт був у стані клінічної смерті, – йдеться в дописі. – Задля врятування життя хворого, його було негайно доставлено в операційну, дорогою проводилися реанімаційні заходи. Під час операції було констатовано проникаюче ножове поранення серця. Під час операції серце зупинялося кілька разів, але рішучі та професійні дії хірургів та анестезіологів дозволили зашити поранення серця та повернути хворого до життя. Операція дозволила стабілізувати стан хворого. На даний момент пацієнт перебуває під динамічним наглядом хірургів, кардіологів та проходить реабілітаційний період. Бажаємо хворому якнайшвидшого одужання!
Операційна бригада: хірурги Гриньків Надія, Пелешок Олег, хірург-інтерн Попіль Іван, анестезіолог Сапіщук Надія, операційна медсестра Рудак Оксана”.

Йому було всього 34 роки: внаслідок артобстрілу загинув боєць з Чортківщини (ФОТО)

ДТП на Збаражчині: у реанімації помер 20-річний водій “БМВ” (ФОТО)