Страшна і трагічна звістка сколихнула нашу музичну сім’ю і нестерпним болем оселилася у стінах школи.
У безжальній, нещадній війні, захищаючи рідну землю, загинув наш колега Чаплюк Микола Миколайович. Справжній патріот України, прекрасний музикант, незамінний фахівець своєї справи, який виховав і випустив у світ не одне покоління чудових учнів. У наших серцях Микола Миколайович назавжди залишиться вірним і відданим другом, який своєю щирою посмішкою і теплим словом підтримував кожного з нас у хвилини радості та печалі. завжди був готовий підставити своє мужнє і таке широке плече. Любимо, плачемо, і глибоко сумуємо разом з його коханою дружиною Іванною та донечкою Христиною заради яких Він жив і тяжко трудився.
Нехай Господь Милосердний дасть їм мужності і сили пережити таку страшну втрату.
Вічна пам’ять нашому Герою!
![](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306093519_476843477774026_6165407291294933215_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=TbVSZkZc1L8AX958ot6&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AT8lGA43VqczcZNsllYwzGFeL_ztdqJt7GmYJtwd8JYKpA&oe=6321B18C)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306124619_476843637774010_2494063005605983510_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Tp9UWRPKauoAX_j26eU&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AT8CWqvviqy67-jQervhU2pYvJ3OF_c6wVucpRT7N7XROQ&oe=6321AB45)
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306553977_476843807773993_9032438794060728222_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GX_jhScT3Y4AX8DnNBW&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AT8lNmNZq1ZgTQnB3Tob1neO33hOVZLt4Z64h2HgLzp8pw&oe=632282B0)