Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Приїхав із Великобританії захищати Україну”. Тернопільщина прощається з Героєм

24 вересня на Микулинецькому цвинтарі поховають Героя України Віктора Яцуника із Тернополя, який після масштабного вторгнення росії в Україну приїхав з-за кордону захищати рідну землю. Сьогодні, 23 вересня о 19.00 год., у Домі печалі, що на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі, відслужать панахиду.

“Тернопільщина знову в глибокій скорботі. Днями загинув тернополянин Віктор Яцуник. Його батьки походять із села Верняки Збаразької громади. Дитячі роки він часто проводив у Верняках, у дідуся з бабусею. До 1998 року наш захисник жив і навчався у Тернополі, а тоді переїхав у Великобританію, – написав міський голова Збаража Роман Полікровський.
У 2014- му розпочав волонтерську роботу, а з березня 2022 року приїхав в Україну допомагати землякам обороняти Батьківщину.
44-річний Віктор Яцуник назавжди залишиться для нас молодим і хоробрим, який доклав чимало зусиль у боротьбі з російським загарбником. Збаражани низько схиляють голови перед світлою пам’яттю Героя, розділяють непоправне горе родини. Вічна слава Герою!”

Як на 5 тис. квадратних метрів облаштувався новий завод DELTA FOOD під Тернополем

Покинуту автівку на “Східному” заберуть на спецмайданчик (ФОТО)