Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Покинуту автівку на “Східному” заберуть на спецмайданчик (ФОТО)

У Тернополі покинуті автівки, які порушують правила благоустрою, переміщатимуть на спеціальний майданчик.

В управління муніципальної інспекції звернулися громадяни щодо покинутого автомобіля сірого кольору марки Renault Scenic на іноземних номерах FDE395, який припаркований у дворі багатоквартирного будинку на вул. Тараса Протасевича, 2. Люди скаржаться, що дане авто створює незручності для мешканців будинку, а надалі в зимовий період може стати перешкодою для роботи снігоочисної техніки.

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Для належного забезпечення благоустрою території міста, власнику або користувачу даного транспортного засобу необхідно вжити заходів щодо його переміщення, зазначають в муніципальній інспекції.

— Просимо власника чи користувача цього легкового автомобіля або осіб, яким відома інформація про власника, звернутись в управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради за адресою вул. Євгена Коновальця, 8, — йдеться у повідомленні.

У випадку, якщо власника транспортного засобу не встановлять, автомобіль можуть перемістити на спеціальний майданчик чи стоянку.

Для повернення автомобіля власнику доведеться пред’явити документи, які підтверджують право власності, та сплатити кошти за його перевезення та зберігання.

Нагадаємо, раніше ми писали, що виконавчий комітет міської ради Тернополя прийняв рішення примусово перемістити на арештмайданчик автомобіль, який знаходиться у дворі на вул. Івана Франка, 20. Він заважав роботі Тернопільського міського РЕМ.

Довідка

Звертайтеся за телефонами: +38(067) 447-31-86, +38 067) 447- 32 -78, +38(073) 015-14-81 (Viber).

“Приїхав із Великобританії захищати Україну”. Тернопільщина прощається з Героєм

Касирка одного з тернопільських банків регулярно присвоювала чужі долари