Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Нива” зупинила лідера першої ліги

Тернопільська “Нива”, яка на тижні звільнила головного тренера, змогла відстояти нічию в грі лідером першої ліги – житомирським “Поліссям”.

Через відсутність постійного тренера довелося повернутися до тренерської роботи спортдиректору клубу Сергію Задорожному. Перший висновок – “Нива” вийшла на гру в оновленому складі і виглядала цікавіше, ніж в попередніх матчах.

З перших хвилини господарі “закрили” зіркових житомирян у їхньому штрафному, постійно атакуючи і нагнітаючи небезпеку.

Ближче до середини першого тайму “Полісся” стало потроху відсувати гру від своїх володінь, а системно загрози воротам Механіва стали приходити під кінець половини гри та з початком другої. Фактично весь другий тайм проходив у спробах гостей все ж пробити оборону “Ниви”. Але забити гостям не вдалося, так само як господарі не змогли спіймати свій шанс у контратаках.
“Полісся” вперше цього сезону не перемагає. “Нива” від початку сезону ще взагалі не вигравала: дві нічиї та дві поразки.

Нива – Полісся 0:0
Тернопіль. Центральний міський стадіон ім. Р. Шухевича
Нива: Максим Механів, Андрій Зінь, Олег Хруставка, Данило Сухоручко (Данило Вольський 88), Ігор Гатала (Олег Соколов 82), Роман Волохатий, Роман Слива, Арсентій Дорошенко (Богдан Козак 59), Максим Демчук, Максим Проців (Андрій Бей 88), Андрій Малащук (Руслан Дедух 82)
Полісся: Олег Кудрик, Андрій Гітченко, Владислав Огіря, Дмитро Шастал (Денис Янаков 67), Василь Грицук, Вадим Червак, Пилип Будківський, Артем Козак, Ян Морговський (Владислав Шаповал 46), Богдан Кушніренко (Сергій Кисленко 87), Ілля Чередніченко
Попередження: Арсентій Дорошенко 49 – Денис Янаков 86, Сергій Кисленко 90+3

Що негода наробила на Тернопільщині (ФОТО)

Нерозлучні друзі ледь не із пелюшок: Чортківщина зі сльозами попрощалася із двома захисниками (ФОТО)