Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Плетуть маскувальні сітки і вчать… англійську мову

Молодь Борсуківської громади від початку війни долучається до усіх можливостей допомогти нашим воїнам ЗСУ. Від червня з понеділка до п’ятниці щовечора з 19 до 21 год. у Домі Молитви ЄХВ, що у селі Борсуки, плетуть маскувальні сітки.

На допомогу приходять діти різного віку, бо для кожного знайдеться робота. Для плетіння сіток потрібно дуже багато тканини, сили та терпіння. Наразі завершують чергову сітку, але процес на паузі, бо не вистачає зеленого (природного) кольору. Для плетіння підходять спідниці, штани або плаття, але не використовують джинси, велюр з блискучими вставками та трикотаж, – повідомляють на сторінці громади.
Паралельно з роботою молодь гуртом безкоштовно вивчає англійську мову. Ось, що означає використання часу із максимальною користю. Із приходом холодів збираються тільки у понеділок та четвер на англійську, а у вівторок та п’ятницю – для допомоги армії. На днях почали виготовляти свічки для солдатів, щоб зігрівати їх у важких умовах на полі бою.
«Пишаюсь нашою активною молоддю, нашим підростаючим поколінням, яке намагається допомагати, як тільки може. Наше майбутнє – у надійних, патріотично-свідомих руках. Ці діти зростають у складний час, але саме завдяки страшним подіям, вони знатимуть ціну нашої свободи та волі і через усе життя зможуть пройти із гордістю, що вони – нескорені українці», – сказав голова громади Роман Кухарський.

Для виготовлення свічок потрібні різні банки і парафін.
Контактний телефон +380973934841.

“Вдарив товкачем по голові…” Яке покарання за вбивство колишньої дружини?

Журналіст із Тернопільщини несе службу в ЗСУ