Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Екскурсовод” з театру допоміг тернопільському рятувальнику оригінально освідчитись (фото)

Тернопільський рятувальник оригінально освідчився своїй коханій Ользі, співробітниці однієї з банківських установ міста.

У цьому йому допомогли друзі. Любомир Крушельницький понад 8 років працює пожежником-рятувальником третьої державної пожежно-рятувальної частини Тернополя. Окрім професії, у нього є ще одна пристрасть – музика. Любомир – скрипаль. І аби висловити всю глибину почуттів, у своєму освідченні він вирішив поєднати важливі речі: мистецтво та улюблену роботу, – розповіли на сторінці Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

Задумане втілив 11 вересня, в день народження Ольги. Місцем обрав Тернопільський драмтеатр. Саме сюди, під приводом екскурсії Любомир й запросив дівчину. Залишивши її ненадовго під опікою «екскурсовода», роль якого виконав один з акторів театру, чоловік взявся до реалізації свого плану… Коли Олю ввели до театральної зали, вона одразу не змогла повірити тому, що бачить: на сцені в бойових обладунках рятувальника стояв її Любомир. Зі скрипкою в руках та дивлячись їй у вічі, грав ніжну мелодію. Коли ж вона підійшла до коханого, той схилився на одне коліно і запропонував їй руку і серце. У відповідь почув бажане «Так!»

Борщівщина у скорботі: на війні загинув Володимир Сакалюк (ФОТО)

Режисерка-переселенка з Харкова організувала кінолабораторію на батьківщині етнографа Володимира Гнатюка