Збій банківської системи– саме під таким приводом пройдисвіт зателефонував до мешканки Трибухівської територіальної, ввійшов в довіру та привласнив 180 євро.
Проводять розшукові заходи, аби встановити осіб причетних до протиправного.
Потерпіла 1962 року народження розповіла, що не могла скористатися мобільним додатком й до неї зателефонував невідомий, який представився співробітником фінансової установи. Він зазначив про несанкціоноване втручання в систему й аби уберегти кошти жінки необхідно повідомити чотирьох-значні коди, які їй надійдуть на мобільний рахунок. Краянка повідомила аферисту необхідні дані, тим самим підтвердила покупки в інтернеті.
Відомості про подію слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:
– співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;
– якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;
– дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.