Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі народився малюк вагою 560 грам: подробиці (ФОТО)

Маленький Теодор народився на 24 тижні з вагою 560 грам у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина».

З перших секунд життя малюк проходив складні випробування, які завершились щасливою історією одужання, пишуть Тернополяни.

«Довгих 67 днів колектив відділення інтенсивної терапії новонароджених боровся за його життя… Як усі раділи кожному мілілітру молока, який засвоював малюк, кожному граму прибавки в масі. Не було меж радості коли Теодор на 45 день почав дихати самостійно», – розповіли у ТОКПЦ «Мати і Дитина».

На третьому місяці життя хлопчика з вагою 1450 грам перевели на другий етап виходжування. Невдовзі лікар – окуліст діагностував у нього важке захворювання очей, яке потребувало негайних дій.

Батьки Теодорчика продовжили боротьбу за здоров’я сина уже у Львівському обласному неонатальному центрі. Там дитині ввели Анти-VEGF препарат, після чого провели дві лазеркоагуляції.

«Лікування допомогло і Теодор буде бачити своїх батьків, цей світ, свою Україну. Ми щасливі, що у співпраці із колегами із Львівського обласного неонатального центру ми, кожен у свій час, допомогли маленькій, але вже такій сильній Людині», – поділилися медики.

Моя донечка у полоні в Оленівці, ми віримо і сподіваємось скоро зустріти наших рідних, – матір “Пташки” з Азовсталі

“Це біль і жах. Один Бог знає, що пережили люди в Бучі…” – переселенка з Тернопільщини (відео)