Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У медзакладах Тернопільщини облаштовують кисневі станції (ФОТО)

14 кисневих станцій МАС-ОХY-30 виробництва української компанії МАС Систем планують облаштувати у медичних закладах Тернопільської області. Вони закуплені за державні кошти.

Днями станції встановили у Гусятинській комунальній лікарні, Заліщицькій центральній міській лікарні, а також і у Тернопільській комунальній міській лікарні №2.

Як зазначив міський голова Сергій Надал, наразі у лікувальному закладі функціонує чотири джерела постачання кисню – два кисневих генератори різної потужності, бочка з рідким киснем та кисневі балони. Отриманий кисневий генератор виробляє кисень з повітря та має потужність 500 л/хв. Це дозволяє забезпечити киснем сотню ліжко-місць у медичному закладі. Лікувальний заклад повністю готовий надавати як планову, так й невідкладну медичну допомогу жителям Тернопільської громади та області в умовах воєнного стану та епідемії гострої респіраторної хвороби Covid-19.

 

У медичному закладі додають, для встановлення кисневого генератора попередньо було проведено підготовчі роботи, зокрема, облаштовано кисневий майданчик та здійснено електромонтажні роботи.

Уже найближчими днями кисневий генератор буде під’єднано до електроживлення та введено в експлуатацію.

 

ЗСУ знову вдарили по щойно відремонтованому окупантами Каховському мосту

На війні загинув молодий Герой з Монастириська, який у червні тільки одружився (ФОТО)