Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Іван Чайківський пропонує продовжити бронювання потрібних для економіки професій

У вересні закінчується 6-місячний термін попереднього бронювання фахівців аграрних та фермерських господарств.

Народний депутат України Іван Чайківський пропонує продовжити бронювання автоматично до тих пір, поки в законодавстві не буде з цього приводу суттєвих комплексних змін. Нардеп вважає, що це дозволить аграріям в комплексі забезпечити всі польові роботи та повністю подбати про продовольчу безпеку країни.

«За моєю пропозицією на засіданні аграрного комітету вкотре підняли питання та обговорили ситуацію, що склалася в агросекторі щодо бронювання військовозобов’язаних працівників. Моя пропозиція проста: продовжити бронювання автоматично до тих пір, поки в законодавстві не буде з цього приводу суттєвих комплексних змін. Це дозволить аграріям в комплексі забезпечити всі польові роботи та повністю подбати про продовольчу безпеку країни і сформувати надійний тил. Зрештою, це позиція і сільгоспвиробників, і аграрних асоціацій, яку я озвучив і яку одноголосно підтримали колеги»,- сказав Іван Чайківський.

Детальніше про бронювання працівників сільськогосподарських та фермерських підприємств, а також про те, скільки вдалось експортувати українського збіжжя – дивіться у відео.

“Снаряд влучив у бліндаж, ми дивом вціліли”, – військовий з Тернопільщини

Правоохоронці викрили корупційну схему в системі ДСНС