Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Де аграрії зберігатимуть новий урожай?

Нещодавно Україна, Туреччина та ООН підписали угоду під назвою «Ініціатива щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів». Дзеркальну угоду підписали представники Туреччини, ООН та росії. Документ закріплює контроль за портами з Україною та не послаблює санкцій проти росії.

Вже є перші результати цієї угоди: українські судна з урожаєм почали відправлятись у місця призначення. Іван Чайківський, народний депутат України в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів, чи буде місце, аби зберігати новий урожай.

«Днями у Верховній Раді ми проголосували за законопроект, в рамках якого забирається мито з так званих «рукавів», в яких можна зберігати зерно. Це спеціальні рукави, які мають довжину 25 або 50 метрів, в них закладається зерно спеціальними машинами. Зерно там може зберігатись доволі тривалий період часу, – каже Іван Чайківський. – Такі рукави допоможуть аграріям заповнити ту дірку, яка в нас є з нестачею елеваторних потужностей. Тому зберігати нове зерно ми матимемо де».

До слова, впродовж червня через річкові порти, автомобільний транспорт, залізницю вдалось відправити 2,5 млн тонн зерна. В липні – на 100-150 тисяч тонн більше. Детальніше – у відео.

З ринку нерухомості зникли …покупці, – висновок експертів

Смертельна аварія на Бережанщині: загинули хлопець та дівчина – 23 та 19 років (ФОТО)