Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

«Алея зірок» у Тернополі поповниться новою зіркою

У Тернополі до Дня міста на «Алеї зірок» облаштують ще одну зірку – «Захисникам та захисницям України». Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету «Про вшанування імен відомих людей міста Тернополя «Нові імена Алеї зірок»», цьогоріч, на «Алеї зірок» з’явиться бронзова колективна зірка «Захисникам та захисницям України».

«З метою вшанування та увіковічення видатних тернополян, попередньо ми нагадували та наголошували на тому, щоб мешканці і громадські організації надсилали свої пропозиції щодо кандидатів на присвоєння зірки, проте у цьому році пропозиції не були такі масові, як в попередні роки. Тож, зважаючи на  події в Україні, пов’язані з війною, прийнято рішення про встановлення єдиної бронзової зірки – на честь захисників та захисниць України», – пояснив міський голова Сергій Надал.

Офіційне відкриття зірки традиційно відбудеться 28 серпня під час відзначення Дня міста.

Нагадаємо, «Алею зірок» у Тернополі відкрили 28 серпня у 2011 році й щороку на ній з’являються нові імена видатних тернополян, які зробили вагомий внесок у розвиток нашого міста та громади. Наразі у місті вже закладено 35 зірок.

Виготовляють зірки для тернопільської алеї за гіпсовою заготовкою тернопільського скульптора Дмитра Пилип’яка.

На війні загинув колишній голова громади з Тернопільщини

Трагічний випадок: поблизу села Дичків потяг збив чоловіка, який на сигнали не реагував (ФОТО)