Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

19-річний Віталій Мандзин з Тернопільщини здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу 2022 з біатлону

У Рупольдингу (Німеччина) відбувся літній чемпіонат світу з біатлону, де збірна України здобула нагороду. Бронзову медаль виборов 19-річний Віталій Мандзин з Тернопільщини.

Юнак розповів, що завжди прагнув досягти найвищих висот у спорті, тому буде й надалі плідно працювати, щоб прославляти рідну країну. Він поділився, що відчував у перші хвилини після фінішу.

«Важко передати словами ці відчуття. Була гордість за Україну, за те, що я українець. Був гордий за те, що зараз вийду з українським прапором на п’єдестал і представлю Україну на весь світ. Під час гонки вся енергія та сила України була зі мною»,- сказав Віталій.

Привітав спортсмена Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради. Він нагородив його цінним подарунком – годинником голови Тернопільської обласної ради.

«Наша гордість! Віталію Мандзину лише 19 років, але його наполегливість та сила волі допомогли досягти великого успіху. За цією перемогою стоїть колосальна праця.  Вітаю Віталія з перемогою. Пишаємось такими талановитими земляками, – зазначив Володимир Болєщук. – Переконаний, що перемоги наших спортсменів на міжнародному рівні потрібно гідно оцінювати. Адже коли вони піднімають на п‘єдесталі український прапор – вони прославляють нашу державу на весь світ.»

Віталій професійно займається біатлоном вже 10 років. Його першим тренером був Володимир Моравський, зараз особистий тренер Назар Бурик та командний тренер – Юрай Санітра.

До слова, медаль Віталія Мадзина –  перша для України на цьогорічному літньому чемпіонаті світу з біатлону.


На аукціон виставили телефон, що «бачив» встановлення Прапора України на Зміїному

На Тернопільщині з 1 вересня починається призовна кампанія: що відомо