Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі хочуть продати літак зі “Східного”: для чого (ФОТО)

На сесії міської ради прийняли рішення продати корпус радянського літака «МІГ-17», а на виручені кошти – придбати армію дронів для ЗСУ.

22 серпня на засіданні позачергової сімнадцятої сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про продаж на аукціоні корпуса літака «МіГ-17» без силової установки та без навісного обладнання, що раніше розміщувався на просп. Степана Бандери при вході у парк Національного Відродження.

«На сесію міської ради винесено питання про продаж на аукціоні пам’ятника у вигляді старого радянського літака, який раніше був на масиві «Східний». Всі виручені кошти підуть на закупівлю безпілотних літальних апаратів для підрозділів ЗСУ, в яких служать наші тернополяни», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, демонтаж літака МІГ-17 як одного із радянських символів, що розташовувався при вході у парк Національного відродження на масиві «Східний» (просп. Степана Бандери), було проведено у Тернополі 14 квітня. Літак був аварійним, повідомляє пресслужба міської ради.

“Хтось навіть віддав свій велосипед, щоб вторгувати кошти для військових”

Біля Теребовлі житель Києва обікрав заправку