Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Увага! В Україні діють нові сигнали тривоги

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України поінформував про оновлення сигналів тривоги. Як передає Укрінформ, про це ЦПД повідомив у Телеграмі.

“Через загострення ядерного шантажу рф деякі територіальні громади запровадили кілька сигналів тривоги, що повідомлятимуть про різні види небезпеки”, – наголосили в Центрі.

Так, сигнал хімічної небезпеки звучатиме як бій церковних дзвонів, сигнал радіаційної небезпеки – дзвін у набат.Про евакуацію з міста сповіщатиме звук гудка поїзда.

У разі ввімкнення такого сигналу слід увімкнути місцеве радіо або телебачення та чекати на подальшу інформацію.
Як нагадали в ЦПД, під час повітряної тривоги лунає довгий безперервний сигнал сирени щонайменше 30 секунд.
Громадян закликають не ігнорувати сигнали про загрозу. Наголошується, що під час оголошення повітряної тривоги слід негайно пройти до найближчого укриття, також пам’ятати про правило двох стін та двох виходів.
Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що напередодні та в День Незалежності наступальних дій на столицю не очікується, проте у ворога є інші “подарунки” для українців. У зв’язку із цим громадян закликають дотримуватися вимог комендантської години та належним чином реагувати на сигнали повітряної тривоги.

Чоловік помітно нервував: у Тернополі на благодійному велозаїзду у глядача знайшли наркотики (ФОТО)

У Тернополі помер викладач-історик (ФОТО)