Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Патріотичний ролик: танцівниці з Чорткова присвятили свій танець Україні (ВІДЕО)

Патріотичний ролик записали учасниці танцювальної студії Real dance з Чорткова. Дівчата підготували танець за три заняття. У ньому вони показали любов до Батьківщини.

Ідея танцю виникла у мене, коли слухала пісню Armand Amar “Home”. Вона пробила мене наскрізь, до мурах по шкірі. Тоді я одразу уявила картину, як діти проводять рукою по траві, танцюють на квітучому полі,  тим самим виражаючи любов до рідної землі, – розповідає Терену хореографиня-постановниця Світлана Міщенко

Через танець дівчата показують любов до України. Також хореографиня-постановниця хотіла передати свій сум та тугу за Батьківщиною, які вона відчувала, коли кілька місяців жила далеко від дому через повномасштабну війну.

Я прожила за кордоном три місяці. Три нестерпних місяці. Я страшенно хотіла додому. І врешті-решт повернулася, – розповідає Світлана Міщенко. 

13 учасниць виконали танець в стилі контемпорарі – стиль сучасного сценічного танцю. Готувались вони кілька занять.

Ми дещо доробляли  прямо на зйомках. Так як тут немає багато готової хореографії, лише шматочки, тому використовували свою імпровізацію, – ділиться досвідом хореографиня. 

Топ 10 найкращих економних пральних машин

“Мерседес” злетів з дороги: на Тернопільщині у ДТП потрапили жителі Миколаївської області (ФОТО)