Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“З цієї автівки вижили п’ять побратимів…” Колишній нардеп із Тернопільщини підірвався на протитанковій міні

На полі бою 25 червня підірвався на протитанковій міні колишній народний депутат України, екс-голова Бучацької РДА Тарас Пастух. На щастя, все обійшлося, зараз він у лікарні, попереду – тривала реабілітація. З 2014-го Тарас несе службу в 128-ій гірсько-піхотній бригаді Збройних сил України. З дружиною виховують четверо дітей.

“25.06.22 – важкий день у житті мого кума та близького друга Тараса Пастуха. Під час виконання бойового завдання він із ще 4 побратимами підірвалися на протитанковій міні, – написав у Фейсбуці Віталій Фидрин. – Через декілька днів він написав побратимам наступне:
«Всім привіт. Потрохи відновлюю месенджері. Техніка не витримала. Уявіть, що з цієї машини вийшли всі 5 чоловік живими. Зі спільного: у всіх контузія. І якщо не помиляюся то в Сані перелом середнього пальця на нозі. Основна частина прийшла в мою водійську сторону. Там я переконався, що БОГ на нашій стороні. Дякую всім за підтримку.»
За цей час вже зроблено ряд операцій (в т. ч., одну невідворотню), попереду ще декілька, а потім довгий період реабілітації.
Друзі, звісно, справляться з забезпеченням цього процесу.
Для тих, хто хоче також допомогти та соромиться запитати – даю картку дружини Іри:
4149439023349487“.

“Порятунок людського життя”: поліцейському доручили транспортувати донорське серцу

Літак у парку “Нацвідродження” у Тернополі можна замінити великою аркою з вишиванкою (ФОТО)