Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Вкрали останню пенсію: на Тернопільщині пограбували бабусю

Від дій злочинців постраждала 68-річна жінка, яка перерахувала пройдисвітці 4500 гривень за нібито… спасіння свого сина від відповідальності.

Як встановили працівники відділення поліції № 4 м. Заліщики, до потерпілої зателефонувала невідома особа і представилася співробітницею поліції. Шахрайка повідомила, що син жінки став учасником бійки, за що йому доведеться відповісти перед законом. Аби уникнути покарання жінці потрібно заплатити чималу суму, на що вона одразу погодилася.
Заявниця з-за допомогою мобільного додатку переказала гроші на вказаний рахунок. Вже пізніше вона зрозуміла, що її ошукали, адже зв’язалася з сином, який спростував інформацію.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 ( шахрайство ) Кримінального кодексу України.
Запам’ятайте, якщо від вас вимагають гроші – це аферисти!
У разі якщо телефонує невідомий та просить грошей: запитайте, як його звати і в якому відділі поліції він працює, перепитайте прізвище та ім’я родича. Після цього шахраї зазвичай кидають слухавку. Обов’язково зателефонуйте родичу. Якщо його телефон не відповідає чи відключений – не панікуйте! Зателефонуйте до поліції й дізнайтеся, чи знаходиться там ваш родич. Завжди перевіряйте отриману інформацію від незнайомців. Не поспішайте виконувати їх умови!

Викладачів без наукового ступеня звільнять від мобілізації

Помер відомий тернополянин