Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Parimatch в Україні – команда професіоналів та шляхи розвитку компанії

Як працює Parimatch в Україні – команда професіоналів та чітко поставлені цілі. Компанія Паріматч розробляє інноваційні технології для користувачів у всьому світі.

Популярність бренду Parimatch в Україні – історія успіху
Париматч — настільки відомий бренд, що на теренах України про нього мають знають навіть ті, хто жодного разу у своєму житті не заходив на офіційний сайт, щоб зробити ставку чи зіграти в онлайн казино. Колись наземні пункти прийому парі з’явилися у великих та маленьких містах. З 2000 року кількість їх почала зменшуватися, оскільки Parimatch почав надавати свої послуги в режимі онлайн. Поступово географічні кордони розширювалися і популярність бренду ставала дедалі вищою. Однак 24 лютого 2022 року і напад РФ спонукав керівництво суттєво скоротити територію покриття, відмовившись обслуговувати клієнтів у Росії та Білорусі і повністю вивівши всі активи з цих країн.

Parimatch Tech — команда професіоналів

Багато відвідувачів сайту бачать лише верхівку величезного айсберга під назвою Паріматч, не замислюючись, що доступ до якісного продукту забезпечує команда професіоналів Parimatch Tech. Усі технологічні рішення, маркетингові пропозиції є результатом їхньої невпинної діяльності. Величезний колектив, який працює на території України, — це ключова і наймасштабніша ланка ланцюжка. Кожна команда має свої завдання. Одні займаються моніторингом та питаннями зворотного зв’язку, вивчаючи запити клієнтів. Інші вирішують проблеми кібербезпеки. Але основним завданням є просування бренду шляхом надання послуг найвищої якості.

Підрозділів 16 – мета одна
За загальною назвою Parimatch Tech стоїть діяльність 16 підрозділів, функції кожного чітко визначені:
• Risk Stream на варті зведення до мінімуму втрат компанії внаслідок шахрайських дій;
• Expanse несе відповідальність за запуск нових проектів, які сприятимуть розширенню компанії та зміцненню її позицій на ринку;
• Marketing відповідає за проведення результативних рекламних акцій, створення позитивного іміджу майданчика загалом;
• Legal контролює, щоб усі дії холдингу здійснювалися виключно у правовому полі, захищає компанію від дій несумлінних конкурентів!
Величезний механізм під назвою Parimatch Tech з кожним роком лише набирає обертів, розробляючи нові ідеї та технології для користувачів та гостей компанії по всьому світу.

Лікарка і багатодітна мама з Тернопільщини возить допомогу на передову

На війні загинув монах і воїн з Тернопільщини