Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Карітас” об’єднав тернопільських волонтерів

У Тернополі в благодійному фонді “Карітас” відкрили волонтерський центр. Координаторка цього центру Аліна Муц каже, з початком повномасштабного вторгнення у фонді реалізовують більше проєктів, також збільшилася кількість людей, які хочуть долучитися до волонтерства.

З’явилася потреба організувати для волонтерів спільний простір. У центрі обмінюватимуться ідеями, досвідом і відпочиватимуть.
“Ми плануємо навчання для волонтерів. Теми будуть висвітлені тільки ті, які цікавлять волонтерів. Ми вирішили, що будемо залучати фахівців, які поділяться власним досвідом, як вони реалізували. Поділилися своїми знаннями, що таке волонтерство і вигорання”, – каже Аліна Муц.
У “Карітасі” в Тернополі є більше сотні постійних волонтерів. Також за 4 місяці понад 300 людей долучалися до проєктів фонду одноразово. Деякі з них – переселенці.
“25 лютого ми прийняли перших переселенців, першу сім’ю з Харкова. Ми їх поселили тут. Наступні переселенці, які прибували сюди, вони всі хотіли чимось допомагати. На сьогодні таких волонтерів-переселенців більше 40 чоловік. Це ті люди, які тут живуть, знайшли собі в місті житло, а у вільний свій час приходять і допомагають нам тут”, – розповів директор благодійного фонду “Карітас Тернопіль” Роман Загородний.
Співзасновник тернопільського благодійного фонду “Файне.UA” Юрко Кулик розповідає, його організація є постійним партнером “Карітасу”. Тому, каже, створення такого центру допоможе поліпшити комунікацію між волонтерами різних організацій.
Облаштували центр для волонтерів за підтримки канадської релігійної організації. Долучитися до діяльності тернопільського “Карітасу” можна, написавши на сторінки в соцмережах фонду, або ж звернутися безпосередньо в центр, що на вулиці Замонастриській, 1.
Джерело: Суспільне.Новини.Тернопіль

“Ти розбила моє серце…” Передчасно померла відома українська телеведуча

Понад 2 тисячі повісток: результат роботи патрульних груп у липні