Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянин намагався передати за кордон комплектуючі до літаків

За матеріалами СБУ перед судом постане тернополянин, який намагався незаконно переправити за кордон комплектуючі до літаків.

Слідчі Управління СБУ в Тернопільській області встановили, що 30-річний житель обласного центру без відповідного дозволу відправив у Республіку Польща через можливості однієї із служб доставки 2 авіаційних годинники.

Незаконне переправлення комплектуючих зловмисник здійснював чітко розуміючи, що годинники з підвищеними технічними вимогами можуть переміщуватись через кордон лише за наявності спецдозволу Державної служби експортного контролю України.

Відправник авіаційного обладнання обвинувачується за ст. 333 «Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження чи позбавлення волі строком до трьох років.

Матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом слідчі СБУ передали Тернопільській обласній прокуратурі для подальшого їх направлення до суду та розгляду по суті.

Батько дві години читав молитви над загиблим сином: росіяни вбили 13-річного хлопчика

“Сергій був “золотою дитиною”… Вся громада на колінах зустріла свого Героя